شروع طوفانی برای کنکور 99-برترین مشاور مشهد

شروع طوفانی برای کنکور 99

0
شروع طوفانی برای کنکور 98 با پکیج فرمول ۱ :

شروع طوفانی برای کنکور 99با پکیج تابستان فرمول ۱ ویژه رشته تجربی

تابستون اومد، نمی‌دونید از کجا شروع کنید؟

رقباتون شروع کردن اما شما عقب موندید؟

سردرگمید و نمی‌دونید چیکار کنید؟

هنوز برنامه درس خوندن ندارید؟

راه رسیدن به پزشکی رو نمیدونید؟

برنامه ریزی ویژه تابستان کنکور 97 (فرمول 1)

برنامه ریزی ویژه تابستان کنکور 97 (فرمول 1)

پروژه تابستانی فرمول ۱ چیست؟

فرمول۱ در یک جمله “بهترین ، دقیق ترین و موفق ترین برنامه مطالعاتی کنکوری” هستش که توسط دکترهای نخبه امروزی، برای شما خانم و آقا دکترهای فردا، جهت استفاده در تابستان کنکور ۹۹ منتشر شده. فرمول۱ یک پروژه اختصاصی برای هر کنکوری است که با نفر بعدی کاملا متفاوت است. اگر نگیم بی نظیر اما باید بگیم کم نظیر ترین برنامه کنکوری هستش که توی ۱۰ سال اخیر منتشر شده،اگر حتی یک درصدم شک دارید، این صفحه را تا پایان دنبال کنید.

محتویات بی نظیر پکیج تابستانی «فرمول ۱»

پکیج تابستانی فرمول ۱ از ۴ قسمت اصلی و کاربردی تشکیل شده که همه نیازهای برنامه ریزی و مشاوره ای شما در کله دوران تابستان رو پوشش میدن:

قسمت اول: برنامه‌ریزی

۱۱ هفته برنامه ریزی روزانه و ساعتی بی نظیر

ویژگی های برنامه ریزی فرمول ۱

سطح بندی منحصر به فرد

فرمول۱ در سه سطح مختلف از تراز ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ رو کاملا شامل میشه. تو این پکیج از ۳ ساعت مطالعه روزانه برنامه داریم، تا بیش از ۸ ساعت. شاید باورت نشه اما ۳۳ تا برنامه در سه سطح مختلف رو یکجا تو فرمول ۱ می‌بینی!

تو فرمول۱ برنامه ها دو جور زمان بندی شدن. یکی برای سحرخیزامون و یکی هم برای شب زنده دارامون. دیگه چی میخوای؟

متد آکسفورد مارک

برنامه با شیوه موفق برنامه ریزی دانشگاه آکسفورد لندن به نام آکسفورد مارک طرح ریزی شده. باور نداری! خب امتحان کن

راهنمای مخصوص

در کنار برنامه یه راهنما مخصوص برای اینکه اصول برنامه و روش های پیاده سازیش رو یاد بگیری داری. راهنما حتی بهت میگه که توی هر روز هفته هر درس رو چطور بخونی. به این میگن آخرت دقت…!

برنامه ریزی ویژه تابستان کنکور 97 (فرمول 1)

تابستان کلاس میرید؟

خب برید اشکالش چیه؟ فرمول ۱ میتونه با برنامه جانبی کلاس ها و هر فعالیت جانبی دیگه‌ای که در تابستون دارید هماهنگ بشه تازه کلی پشتیبانی توپ داره که تو هماهنگی برنامه بهت کمک میکنه و شما لازم نیست هیچ زحمتی بکشی

دی وی دی و منابع دیگه

دی وی دی و منابع غیره داری که برنامه داری تو تابستون تماشا کنی؟ خب بازم فرمول ۱ کاملا با دی وی دی هات و هر منبع دیگه ای که داری هماهنگه و تازه میتونی با فرمول ۱ خیلی منظم تر و با برنامه تر از اونا استفاده کنی

فرصت بی پایان

اینقدر تو برنامه ایستگاه مرور و جبرانی قرار داره که اگر حتی یهو چند روز درس نخونی بازم فرصت برای جبرانش داری. پس خیالت راحته راحت باشه.

جمعه های تو

جمعه ها ماله خودته! دوس داری درس بخون ، آزمون بده ، استراحت کن ، اصلا برو شمال جوج بزن. ماله خودته دیگه…!

این همه ویژگی یعنی فرمول۱ برای همه افرادی که میخوان در کنکور تجربی ۹۷ شرکت کنند بهترینه. چه دانش آموز باشی چه بقال چه دانشجو و چه… با فرمول ۱ دقیقا منطبق با ویژگی هات و هدفی که داری با برنامه پیش میری. فرمول۱ اختصاصی ترین و بهترین گزینه برای موفقیت در تابستونته که هرچقدر هم بگردی نظیرش رو پیدا نمیتونی بکنی، شک داری؟ خب یه سرچ کوچولو کن و یه مقایسه ریز انجام بده تا به حرفه ما ایمان بیاری…!

تطابق «۱۰۰درصدی» با آزمون های آزمایشی

شاید باورتون نشه اما برای هر کدوم از آزمون‌ها (قلمچی، گزینه دو و…)‌ به صورت کاملا جداگانه و منطبق با آزمون هم براتون برنامه ریزی کردیم که کاملا خیالتون راحت باشه

Leave A Reply

Your email address will not be published.